Magazin

Onur şelale gibi akıyor!

Onur şelale gibi akıyor!

Onur Şan, eşi Seda Sayan için "İyi bir ev kadını, çok hamarat" derken telefonda "Birazdan eve geliyorum bir tanem. Tokat sarması yapar mısın" diye seslendi.

Güncellenme tarihi:
Önceki gün Kral FM'e konuk olan Onur Şan, "İyi bir ev kadını, çok hamarat" sözleriyle övgüye boğduğu eşi Seda Sayan'a canlı yayında "Birazdan eve geliyorum bir tanem. Tokat sarması yapar mısın" diye seslendi.
  • Foto Galeri: Seda Sayan - Onur Şan çiftinin düğün fotoğrafları... Seda çok hamarat Onur Şan, konuk olduğu radyo programında Seda Sayan'ın artık sadece bir sanatçı değil aynı zamanda evinin kadını olduğunu açıkladı: "Seda iyi bir ev hanımı, çok hamarat, her şeyi çok güzel yapıyor." "Sayan sizin dağ gibi duruşunuza vurulmuş, siz neyine vuruldunuz?" sorusuna "Hiçbir şeyini ayıramayacağım, o her şeyiyle dört dörtlük bir insan" yanıtını veren Şan, Sayan'ın hamile olup olmadığı yönünde yöneltilen soruları ise yanıtsız bıraktı. "Onur şelale gibi akıyor" Programa telefon bağlantısıyla katılan Seda Sayan da eşini övgüye boğdu: "Onur şarkı söylerken büyüleniyorum. Onun sesinde aşk, heyecan, her şey var. Onu dinlemeye doyamıyorum, şelale gibi akıyor." Sayan, eşiyle olan yaş farkıyla ilgili sorulara ise şu yorumu yaptı: "Yaş farkına gün geçtikçe zam yapıyorlar. Ben onu çok seviyorum. Allah razı olsun o da beni seviyor." Keyifli geçen program Şan'ın "Birazdan eve geliyorum bir tanem. Tokat sarması yapar mısın" sözüyle son buldu.
    Yayın tarihi: 16.02.2008
  • 444
    dahafazlası
    YORUMLAR
    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.