Magazin

Onur Saylak'ın Zor Günleri

Onur Saylak'ın Zor Günleri

Kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evliliği geçtiğimiz günlerde sona eren Onur Saylak için asıl zor sürecin, eski eşinin de yer aldığı 'Daha' filminin tanıtımında başlayacağı belirtildi.Filmin tanıtım fragramın da yer almadığı görüldü.

"Onur Saylak, 5 Haziran'da boşandığı Tuba Büyüküstün'ü sosyal medyadan takip ediyordu ama eski eşinin mekan işletmecisi Umut Evirgen ile birlikte fotoğraflarının çekildiği haberi çıktıktan sonra ünlü oyuncu, eski eşini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı.

Saylak'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu 'Daha' filminin yeni yayınlanan fragmanı ve afişinde de Büyüküstün yok. Halbuki Büyüküstün filmde rol aldı; filmin tanıtımına büyük katkısı olabilirdi.

Belli ki Saylak, eski eşinin bir başkasıyla aşk yaşadığı iddialarına çok bozulmuş. Bu da normal bir reaksiyon; ünlü çift boşanalı daha bir ay bile olmadı!

Bir baba olarak çocukları için endişelenmesi de normal. Büyüküstün'ün boşanır boşanmaz birileriyle görüntülenen ünlüler kervanına girmesi ise imajına zarar verecektir.

Boşandıktan sonra dost kalabilmek en güzeli. Çünkü çiftler ayrılığında en büyük zararı çocuklar görüyor. Umarım Saylak ve Büyüküstün, çocuklarının hatrına dost kalmayı başarabilirler.

Saylak için asıl zor süreç ise 'Daha' filminin tanıtımında başlayacak. Röportajlarda konu ister istemez Büyüküstün'e gelecek. En azından 'Neden eski eşiniz filmin afişinde ve fragmanında yok?' diye sorulacak. Halbuki Saylak, magazinel bir oyuncu değil, filmin de ana teması insan kaçakçılığı!"

Kaynak: Sabah Gazetesi - Mevlüt Tezel

Yayın tarihi: 30.06.2017
42660
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.