Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Onunlaysa canım acır'

'Onunlaysa canım acır'

Yönetmen Mustafa Altıoklar, Nehir Erdoğan ile ilişkisinin bittiğini açıkladı, eski sevgilisinin Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte olduğu iddialarına ise "Doğruysa üzülürüm" dedi.

Güncellenme tarihi:
NEHİR ERDOĞAN RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN Genç oyuncu Nehir Erdoğan, önceki gün Çeşme'de Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte görüntülendi. Bunun üzerine gözler Nehir Erdoğan'ın 3 yıldır birlikte olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı yapımcı-yönetmen Mustafa Altıoklar'a çevrildi. Altıoklar, Vatan'ın bu konudaki sorusuna "Biz Nehir ile bir süre önce ayrıldık" diyerek sürpriz bir yanıt verdi. İlişkilerini Nehir Erdoğan'ın Mardin'deki dizi çekiminden sonra bittiğini belirken Altıoklar "Çok güzel bir beraberlikti ama güzelliğini kaybetmeye başladığında bitmesinde fayda var diye düşündük. Birbirimizi daha fazla yormanın bir anlamı yoktu. Şimdiye kadar hayatımdan kaç ilişki bitti ve bir tane daha bitmiş oldu. Tabi Nehir benim için bir başkaydı. Ancak ilişkilerde bir gerçek varki çok uzayınca sorun çıkıyor. Zaten şu anki duygularımı kimseyle paylaşmak istemem, ne hissediyorsam onu yaşar, geçerim" dedi. Ünlü yönetmen, Nehir Erdoğan'ın Kenan İmirzalıoğlu ile Çeşme tatiliyle ilgili olarak "Nehir Çeşme'de arkadaşlarıyla birlikte tatil yapıyordu. Kenan'la orada karşılaşmış olabilirler. (Aralarında bir aşk varsa canınız acır mı? sorusuna) Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama varsa tabi ki acır, herkesin acır. Aslında biten bir ilişkiden sonra kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez" diye konuştu. (Vatan)
Yayın tarihi: 13.07.2010
502
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.