Magazin

'Onun yaptıklarını hiçbir Türk erkeği kaldıramaz'

'Onun yaptıklarını hiçbir Türk erkeği kaldıramaz'

Dayak ve aldatma iddialarıyla gündeme gelen tiyatrocu Metin Yıldız, bu kez saldırıya geçti: 'Kızım utanmasın diye susuyorum. Elvan'ın yaptıklarını hiçbir Türk erkeği kaldıramaz!'

BKM oyuncularından Metin Yıldız ile eşi Elvan Yıldız arasındaki ihanet ve dayak filminde ikinci perde açıldı! Bu kez başrolde; eşini dövdüğü ve aldattığı iddia edilen Metin Yıldız vardı. Geçen hafta esmer bir güzelle öpüşürken yakalanan tiyatrocu, eşinin ekrana çıkıp "Kocam beni aldattı" diyerek ağlaması üzerine eteğindeki bütün taşları döktü:

BİSKÜVİLERİ SAKLIYORDU

"Elvan, ekranda numara yapıyor. Önceki eşimden olan kızım Berfin'den nefret ediyor. Kızım gelince evdeki bisküvileri bile saklıyordu. Berfin'i sevmeyeni ben de sevmem. Çocuğumuz ileride annesinden utanmasın diye neler yaptığını anlatmayacağım. Yaptıklarını ise hiçbir Türk erkeği kaldıramaz."

SEVGiLiM OLDUĞUNU BiLiYORDU

Dört yıllık eşi Elvan Yıldız'ın ekranda 'timsah gözyaşları' döktüğünü söyleyen Metin Yıldız, şöyle konuştu: "Fatsa'da kaza yapıp canımla uğraşırken beni bırakıp İstanbul'a döndü. O gün Elvan'a 'Seni hayatımdan sildim' demiştim. 8 aydır bekar yaşıyorum. Zaten sevgilim olduğunu da biliyordu."

Yayın tarihi: 13.04.2012
550
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.