Magazin

Onlar ebedi güzeller!

Onlar ebedi güzeller!

Sophia Loren, Faye Dunaway gibi yıldızlar bugün de güzel ve başarılı olmayı sürdürüyorlar.

OK Dergisi, ebedi gençliğin sırrını çözen beyazperdenin güzellerini açıkladı.

Sophia Loren
2007 Pirelli Takvimi'ne poz veren genç ve seksi kadınlar arasında Sophia Loren'in de yer alması bir rastlantı değil. 72 yaşındaki oyuncunun hayranları çok fazla. George Clooney bile bu hayranların arasında yer alıyor. Loren, ebedi güzelliğini pozitif düşünceye borçlu olduğunu söylüyor. Yıldıza göre bir çekiciliğine yüzde 100 inanırsa, 100 yaşına gelse bile bu özelliğini kaybetmez.

Joan Collins
Sinema yıldızı ve aşk romanları yazarı Joan Collins 73 yaşında... Bir dönem İngilizlerin Elizabeth Taylor'ı olarak ün salan Collins, güzelliğini sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu söylüyor. Kendisinden 32 yaş küçük bir erkekle evlenen Collins, hiç estetik operasyon geçirmedi.

Faye Dunaway
Çıkık elmacık kemikleriyle 1970'lerde beyazperdenin en güzel kadınlarından biri kabul edilen Faye Dunaway, bugün 65 yaşında ama hálá eskisi kadar güzel. Bonnie and Clyde filminin unutulmaz oyuncusu çok fazla estetik yaptırmamış. Bir kere yüzünü gerdirmiş, o kadar.

Britt Ekland
İsveçli yıldız Britt Ekland'ın güzelliği Peter Sellers ve Rod Stewart gibi dünyaca ünlü iki çapkın erkeğin kalbini çalmasına yetmişti. Tabii Hollywood da onun güzelliğine ilgisiz kalmadı. 64 yaşındaki oyuncu gözlerine ve kulaklarına neşter dokundurtmuş ama hiç botox yaptırmamış.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.12.2006
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.