Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Önce türban sonra haşema

Önce türban sonra haşema

Son zamanlarda en popüler aksesuvarı türban benzeri saç bantları olan Hülya Avşar, eskiden mini eteklerle göründüğü tenis kortlarına da artık haşemayı andıran uzun şortlarla çıkıyor.

Hülya Avşar'ın son zamanlardaki imaj değişikliği kimsenin gözünden kaçmıyor. Özellikle de her kıyafetine uygun bir tane yaptırdığı türban benzeri saç bantları...

Avşar bu bantı ilk kez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da katıldığı Dünya İş Kadınları Zirvesi'nde takmıştı.

Mini eteğe veda
İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Vakfı yararına sahneye çıktığı gecede de aynı saç aksesuvarının beyazını kullanan Avşar'daki değişim bununla kalmadı. Ünlü sanatçı, bir zamanlar mini eteklerle göründüğü kortlara da haşemayı anımsatan uzun şortlar giyerek çıkmaya başladı.

Yine o saç bandı
Hülya Avşar, Başbakan Yardımcısı ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile İstanbul Cup'a dikkat çekmek için yaptığı tenis maçında ilk kez çiçekli, bol ve uzun bir şort giydi. Sanatçı, son olarak önceki akşam yayınlanan Pişti programında da kalın saç bandını başına takmıştı.
(Hürriyet)
226
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.