Magazin

Önce öpüştü sonra kaçtı

Önce öpüştü sonra kaçtı

Oyuncu Akasya Asıltürkmen, partide tanıştığı bir erkekle dışarda öpüşünce objektiflere yakalandı. Panikleyen oyuncu, daha sonra alkolünde etkisiyle erkek arkadaşını peşinden koşturdu.

Güncellenme tarihi:

Oyuncu Akasya Asıltürkmen. önceki akşam Absolut' un Asmalımescit' te Bird de vediği partiye katıldı. Partide Fransız bir erkekle tanışan Asıltürkmen, gecenin ilerleyin dakikalarında sohbeti iyice arttırdığı beyle dışarıda sohbet etmeye başladı. Bu sırada gazetecilerden habersiz olan Asıltürkmen, alkolünde etkisiyle Fransız Bey' le öpüşmeye başladı.

Flaşlar patlayınca panikleyen Asıltürkmen, ilginç bir açıklama da bulundu. Yanındaki beyin sadece arkadaşı olduğunu ve partide tanıştığını söyleyen Asıltürkmen, daha sonra erkek arkadaşının yanından uzaklaşmaya çalıştı. Asıltürkmen kaçtıkta Fransız erkek arkadaşı elinde kadehlerle onu takip edince ortayı komik görüntüler çıktı. Gazetecilerin yanına gelen ve fotoğrafları incelemek isteyen Asıltürkmen, bu talebine yanıt alamayınca erkek arkadaşını azarladı. "Ya git orada kal" diye arkadaşına bağıran Asıltürkmen, "Kendisi Fransız. Kapı önünde sohbet ediyoruz sadece. Elin adamıyla yazıp benim kısmetimi kapamayın" diyerek gazetecilerin görüntüleri silmesini istedi. Asıltürkmen, cabalarının sonuçsuz kaldığını anlayınca mekana dönüp eğlenmesine devam etti.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 04.11.2012
400
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.