Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Önce mesaj sonra kucak

Önce mesaj sonra kucak

Gülben Ergen ile Mehmet Ali Erbil'in küslüğü birlikte sahne aldıkları Kıbrıs'ta son buldu. Ergen, eşi ve oğluyla kendisini izleyen Erbil'in kucağına oturup şakalaşınca aradaki buzlar eridi.

M. Ali Erbil, adının altyazıda Hüsnü Şenlendirici'nin ardından geçmesi nedeniyle "Gülben Ergen'le Sürpriz" programına son anda katılmayıp, Ergen'e küsmüştü. Bu küslük iki ay sonra Kıbrıs'ta son buldu. Erbil, Kaya Artemis'te sahneye çıkmadan önce "Benim kimseyle problemim yok. Gülben, Babalar Günü'nde eşime mesaj çekip Babalar Günü'mü kutlayıp, Ali Sadi'nin annesinden özür diledi" diyerek, Ergen'e zeytin dalı uzattı.

Zühtü'ye iade ediyorum
Erbil'in ardından sahneye çıkan Ergen de Erbil'in gönlünü ilginç bir yolla aldı. Ünlü şarkıcı, ön masada eşi Tuğba Erbil ve oğlu Ali Sadi ile kendisini izleyen Erbil'in yanına gidip kucağına oturup, şakalaştı. Erbil, Ergen'le barışmasına rağmen Şenlendirici'ye laf atmadan edemedi: "Sanatçı hiyerarşisidiye bir şey vardır. Herkes saygılı olmalı, andropoz lafını Zühtü'ye pardon Hüsnü'ye iade ediyorum." Gülben Ergen, Erbil'in kucağına oturunca Tuğba Erbil ne yapacağını şaşardı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.06.2008
475
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.