Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Önce kendine bak!'

'Önce kendine bak!'

Petek Dinçöz'den kendisi için 'evde seksi-alımlı değildi' diyen eski eşine pufidik terliklerle yanıt: Morrr adam sen önce gömleğine bak!

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Can Tanrıyar, önceki gün katıldığı TV programında Petek Dinçöz'ü evde "bakımsız" olmakla suçlamış "Evliliğimizin son 6 ayında aramızda bir soğukluk vardı. Birbirimize dokunmakta bile zorlanıyorduk. Petek'ten ve evden sürekli kaçmak istiyordum. Çünkü Petek kendisini bırakmıştı. Klipte ve sahnedeki gibi seksi, alımlı değildi. Yanımda makyajsız, eşofmanlı, ayağında pufidik terliklerle dolaşıyordu" demişti. Ünlü şarkıcı bu sözlere twitter'dan şu yanıtı verdi: "Evde olmayan morrrr adam için kostüm mü giyip sabah ezanlarına kadar bekleyecektim. Bu yazıyı yazarken pufidik terliklerim de ayağımda :)) Bu arada programda gördüğüm gömleğinin modası geçeli yıllaaar oluyor:) Aynı zamanda ben bir Türk ailesinde ev hanımı nasıl davranıyorsa ben de öyle davrandım. Pilavı (pirinci demek istiyor) gece kıyafetiyle ayıklayan bir gördünüz mü? Ben sadece sanatçı değil aynı zamanda ev hanımıydım bununla da gurur duyuyordum." (Vatan)
303
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.