Magazin

Önce karısını sonra evini kaptırdı

Önce karısını sonra evini kaptırdı

Lübnanlı emlak zengini Elie Taktouk, Barcelona'lı Cesc Fabregas'a önce eşini şimdi de evini kaptırdı.

Güncellenme tarihi:

Taktouk ve Semaan çifti boşandığında mahkeme evli oldukları dönemde birlikte yaşadıkları evin satılmasına ve elde edilen gelirin kendisine yeni bir ev alması için Semaan'a verilmesine karar verdi.

SAHİLDE FABREGAS'LA SEMAAN'N ATEŞLİ DAKİKALARI

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; Londra'da Buckingham Sarayı'ndan sadece birkaç yüz metre uzakta olan evin satışında en yüksek teklifi Barcelonalı Fabregas verdi. Ancak karısıyla birlikte olduğunu öğrenen Taktouk satışın iptalini istedi. Eski karısının yeni sevgilisinin evi almasına karşı çıkan Taktouk mahkemeye itiraz başvurusunda da bulunsa da mahkeme bu talebi reddetti.

İki erkek arasından süren bu kıyasıya mücadelede Lübnanlı emlak zengini son bir hamle yaptı ve evi değerinden neredeyse dört kat fazla para teklif ederek almak istedi.

Ancak bu teklif de yüksek mahkeme tarafından reddedildi ve ev eski Arsenal Kaptanı Fabregas'ın oldu.

Yaşanan durumdan rahatsız olan Taktouk'un eski karısı aynı zamanda Barcelonalı Fabregas'ın sevgilisi, paylaşılamayan kadın Semaan ise o evde yaşamayacaklarını ve İspanya'ya taşınmak istediğini söyledi.

İki erkeği karşı karşıya getiren Semaan Fabregas'tan 12 yaş küçük ve çiftin bir de bebekleri var.

Bakalım ki erkeğin Semaan mücadelesi nasıl noktalanacak.

Yayın tarihi: 02.08.2013
1305
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.