Magazin

Önce 1.50'lik boyuna baksın

Önce 1.50'lik boyuna baksın

Siren Ertan ile Ceyla Gölcüklü'nün kavgası bitmiyor. Gölcüklü, bir estetik uzmanı tarafından 'yüzde 100 güzel' seçildiği için havalara girdiğini söylediği Ertan'a şimdi de "Önce 1.50'lik boyuna baksın" diye laf attı.

Daha önce Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda Siren Ertan'ı eski eşi Şeri Şahnavaz'ı ayartmaya çalışmakla ve Alinur Velidedeoğlu'ndan 30 bin dolar çalmakla suçlayan Ceyla Gölcüklü'nün öfkesi dinmiyor. Ertan'ın kendisini mahkemeye verdiği ve davayı kazandığı şeklindeki sözlerine kızan Gölcüklü'nün sert açıklamaları devam ediyor:

Boy aynasına baksın
"Sıradan bir cerrah 100 puan verdi diye kendilerini dev aynasında görenler var. Tavsiyem boy aynasında bakmaları. Herkesin bildiği gibi 1.50 boyundakileri güzellik yarışmasına sokmuyorlar. Gazetenize beni dava edip kazandığını söylemiş. Her zamanki gibi yine yalan söylemiş. Çarmıklı soyadı aldığında mazisinin unutulacağını sanıyorsa yanılıyor. Bir adamı kandırabilirsin ama insanları aldatamazsın.

Böyle bir şey yok
Siren Ertan'ın geçmişte kendisinden 30 bin dolar çaldığı iddiasına ünlü reklamcı Alinur Velidedeoğlu'ndan yanıt geldi: "Öyle bir olay yok. Bunlar 5-6 sene önce de söylenilmiş ve sonra tekzip edilmişti. Kaldı ki ben Siren Ertan ile yaklaşık 8 senedir görüşmüyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.03.2006
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.