Magazin

On parmağında on marifet

On parmağında on marifet

4 Eylül'de 25 yaşına basan Beyonce, müzik ve sinemadaki başarılarıyla yetinmiyor. Seksi şarkıcı, kendi adını taşıyan kozmetik ve giyim ürünleriyle de büyük bir kazanç elde ediyor.

Seksi güzelin fotoları sağda

Kısa müzik kariyeri başarılarla dolu olan Beyonce Knowles, oyunculukta da kendini kanıtladı. Pop müziğin seksi yıldızı, Eddie Murphy ve Jamie Foxx'la başrolü paylaştığı Dreamgirls filmindeki performansı eleştirmenlerden de geçer not aldı. Başarıları sinema ve müzikle sınırlı olmayan Beyonce, moda ve dünyasında da kendini kabul ettirdi. Moda konusunda ona yol gösteren kişi ise annesi. Bayan Knowles, kızının önemli etkinliklerde giyeceği kıyafetleri bile kendisi hazırlıyor. Anne-kız, Beyonce adlı ürünleriyle moda dünyasında önemli bir marka olma yolunda hızla ilerliyorlar.

Beyonce, dört yıldan beri beraber olduğu erkek arkadaşı hip hop şarkıcısı Shawn Carter'ın (Jay-Z) albüm çalışmalarına yardımcı olmayı da ihmal etmiyor. Çiftin önümüzdeki kasım ayında evlenecekleri söyleniyor. Fakat Beyonce "Evlenmek için acele etmiyorum. Daha 25 yaşındayım" diyor.

Beyonce'yi magazin gündeminde tutan özelliklerinden biri de kısa sürede fazla kilolarındın kurtulabilmesi. Seksi vücut hatlarıyla dikkatleri çeken Beyonce'nin diyet sırları birçok derginin tirajını arttırdı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.09.2006
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.