Magazin

Ölümü kapağı değiştirdi

Ölümü kapağı değiştirdi

32 yaşında hayatını kaybeden Brittany Murphy'nin 2009 yapımı filmlerinden 'Deadline'ın DVD kapağında yer alan fotoğrafı tepki çekti.

Güncellenme tarihi:
Hiç beklenmedik bir şekilde 2 hafta kadar önce, 32 yaşında hayatını kaybeden Brittany Murphy'nin son filmlerinden biri olan "Deadline''ın DVD kapağı fotoğrafı, aktrisin bir küvet içinde kanlar içinde yattığı gerekçesiyle değiştirildi. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Murphy, SeanMcConnville'in yönettiği filmin DVD kapağında, bir küvetin içinde yatıyor, elinden de kan damlıyordu. Evinin tuvaletinde ölü bulunan aktris, eşi tarafından kendine gelmesi ümidiyle küvete taşınıp üzerine su tutulmuştu. Bu 'kötü tesadüf'ün tepki çekmesi üzerine yapımcı firma Red Box, kapaklardan filmdeki o karenin çekileceğini açıkladı. Şirketin internet sitesinde değiştirilen resim, en büyük sinema veri tabanı sayılan imdb.com'da da kaldırıldı. 2009 yapımı korku filmi 'Deadline'da Murphy dışında Thora Birch, Marc Blucas ve Tammy Blanchard rol alıyor. Sean Mcconville'in yönetmenliğini yaptığı film, bir senaristin hayaletli bir evdeki gerilimli hikayesini anlatıyor. 32 yaşında hayatını kaybeden Murphy, 'Spun', 'Girl, Interrupted/ Aklım Karıştı', 'Clueless', '8 Mile', 'Don't Say a Word/ Sakın Konuşma', 'Just Married/ Yeni Evli' ve 'Sin City/ Günah Şehri' gibi filmlerde yer almıştı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 05.01.2010
218
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.