Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ölüme çok yakın

Ölüme çok yakın

Kanser tedavisi gören Hollywood'un meleğine rahatlatıcı ilaçlar veriliyor...

Farah Fawcett'in kanser nedeniyle duyduğu derin üzüntüyü anlatan Ryan O'Neal partnerinin hastalığının artık tedavi edilemeyecek durumda olduğunu söyledi.

O'Neal, gözyaşları içinde verdiği röportajda, "Bu bir aşk hikayesi. Ama bu rolü nasıl oynayacağımı bilemiyorum. Onsuz bir dünyayı tanıyamayacağım. Yüreğime bıçak saplanmadan bir şarkı dinleyemiyor, daha önce beraber olduğumuz yerlerden geçemiyorum. Bir hafta önce Farrah bana, 'Bunu atlatacak mıyım?' diye sordu. 'Evet atlatacaksın, eğer atlatamazsan ben de seninle giderim' dedim" diye konuştu.

62 yaşında olan Fawcett'e 2006 yılında kanser teşhisi konmuştu. Hastalık 2007 yılında remisyona girmiş ama birkaç ay sonra tekrar geri dönmüştü.

O'Neal, People dergisine verdiği röportajda, "Şimdi artık yatakta yatıyor. Tedavi bitti gibi. Doktorlar artık sadece rahatlatıcı ilaç veriyor," dedi.

Fawcett, kariyerinin altın çağını yaşadığı yetmişli yıllarda moda ikonu haline gelmiş, sarı saçları dünyanın dört bir yanındaki kadınlar tarafından taklit edilmişti. O'Neal, "Saçlar gitti. Onun o ünlü saçları. Ama kendisi o kadar da önemsemedi bunu" diye konuştu.

(Vatan)
210
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.