Magazin

Ölümden döndüğü hastanede baba oldu

Ölümden döndüğü hastanede baba oldu

İbrahim Tatlıses 2 yıl önce uğradığı silahlı saldırının ardından ölümden döndüğü hastanede babalık sevincini yaşadı.Tatlıses kızını kucağına aldığında ise ağladı.

İbrahim Tatlıses 2 yıl önce uğradığı silahlı saldırının ardından hayata tutunduğu hastane olan Maslak Acıbadem’de önceki gece 01.00 sıralarında bu kez babalık sevinci yaşadı. 61 yaşındaki Tatlıses’in 32 yaşındaki eşi Ayşegül Yıldız pazartesi sabahı normal doğum yapmak için hastaneye yattı ancak 12 saat verilen suni sancılardan bir netice alınamayınca gece yarısı doktorunun tavsiyesiyle sezeryan doğumda karar kıldı.Gözyaşlarına boğuldu


Yıldız, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş tarafından yapılan sezeryan ameliyatla kızı Elif’i dünyaya getirdi. 21 yıl aradan sonra 6. kez babalık sevinci yaşayan İbrahim Tatlıses’in 53 santimetre boyunda ve 3 kilo 715 gram ağırlığındaki kızını kucağına aldığında gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi.

Bebeğinin fotoğrafını basınla paylaşmayacağı öğrenilen Tatlıses’in daha önce adını Elif Naz olarak açıkladıkları bebeğine, eşinin isteğiyle Elif Ada ismini verdiği belirtildi. Doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Tıraş, şunları söyledi:

Akalın: Bana uğur getirsin


“Ayşegül Hanım, 40 haftayı bitirdiği ancak sancıları başlamadığı için kendisine normal doğumu başlatmak üzere suni sancı uyguladık. Ancak normal doğumun gerçekleşmemesi nedeniyle sezeryanla doğuma karar verdik.”


Tatlıses ile yıllardır süren dargınlığını noktalayan Demet Akalın da dün hastanenin kadın doğum bölümünde kontrolden geçti. Bir türlü anne olamayan Akalın, bebek sahibi olmasına bir engel olmadığını bir kez daha öğrendi. Elif Ada bebeği de ziyaret eden Akalın, ayakkabı şeklindeki bebek şekerinin fotoğrafını paylaştı ve altına da “Güzeller güzeli Elif Tatlıses bana uğur getirecek biliyorum. Aynı annesi pembe beyaz, ay maşallah” yazdı. (Milliyet)

Yayın tarihi: 10.04.2013
781
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.