Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ölüdeniz yarışıyor

Ölüdeniz yarışıyor

Bild gazetesinin İnternet'te başlattığı dünyanın en güzel sahili yarışmasında Ölüdeniz, dünyanın diğer 11 cennet sahiliyle birlikte yarışıyor.

Güncellenme tarihi:
Almanya'nın en yüksek tirajlı gazetesi olan Bild, internet sitesinde okurları arasında en güzel sahilin belirlenmesi için bir yarışma başlattı. Seyşeller'deki "La Digue" sahili, Maldivler'deki "Fishmen Island" sahili, Rio de Janeiro'daki Copacabana ve Barbados'taki Botton Bay gibi dünyaca ünlü sahillerin arasında, Türkiye'den de Fethiye'deki Ölüdeniz yer alıyor. Okurların vereceği ankete göre Bild.de tarafından "Dünyanın en güzel sahili" ilan edilecek olan plajlar arasında şimdiye kadar en çok oyu, Maldivler'deki "Fishmen Island" sahili aldı. Fishmen Island oyların yüzde 23.5'ini alırken, Ölüdeniz ancak yüzde 8.5'ini alarak 12 sahil arasında 7. sırada bulunuyor. Sitede devam eden oylamaya katılmak isteyenler, fotoğrafın altındaki kutuya işareti koyduktan sonra en altta bulunan "abstimmen" yazılı yere tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirler.
Yayın tarihi: 10.06.2006
251
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.