Magazin

Ölen kedisini oda süsü yaptı

Ölen kedisini oda süsü yaptı

Ajda Pekkan, uğruna sevgilisi Okan Tapan'dan ayrılmayı bile göze aldığı İran kedisi ölünce, onu doldurtup salonunun baş köşesine koydu.

Yıllardır evinde İran kedileri besleyen Ajda Pekkan, içlerinden birinin ölümü nedeniyle çok üzgün...

Hâlâ kedisinin ardından yas tutan sanatçı, onu gömmeye kıyamadığı için de ilginç bir yola başvurdu. Şimdilerde Pekkan'ın evine gidenler, salonun baş köşesinde, koltuğun üzerinde hareketsiz duran kediyle karşılaşıyor.

Kediyi gömmek istememiş
Önce onu canlı zannedenler, sevmeye kalkıştıklarında hayvanın ölü olduğunu ve içinin doldurtulduğunu anlayıp şoke oluyorlar. Bu şaşkınlığı yaşayanlara da Pekkan her seferinde aynı açıklamayı yapıyor: "Onu gömmeye içim elvermedi. Bu yüzden doldurtup salonuma koydum. Artık hep benim yanımda olacak."

O kedi ayrılık sebebiydi
Ajda Pekkan ile Okan Tapan'ın iki yıl süren ilişkisi üç ay kadar önce bitmişti. Ayrılığın nedeni ise sanatçının Polonezköy'deki evinde beslediği İran kedileriydi. Tapan'ın "Bu hayvanlar bu evden gidecek" demesine sinirlenen sanatçı, "Burası benim evim, bu hayvanlar da hiçbir yere gitmeyecek" diyerek ilişkiyi noktalamıştı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.06.2006
248
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.