Magazin

Olay fotoğraflar ortaya çıktı

Olay fotoğraflar ortaya çıktı

Miss Turkey 2010 finalistlerinden 18 yaşındaki Başak Bilginer'le Yeniköy'de görüntülenen Mehmet Ali Erbil, "O kız benim sadece arkadaşım. Sevgilim olsaydı, onunla Yeniköy'de gezmezdim" dedi.

Mehmet Ali Erbil'in Yeniköy'de genç bir kızla yürürken çekilen fotoğrafları internete düştü. Mustafa Deryahan'ın çektiği fotoğraflardaki kızın Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması'nın finalistlerinden 18 yaşındaki Başak Bilginer olduğu da bu fotoğraflarla ortaya çıktı.

Bilginer'le ilişki yaşamadığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, "O kız benim sadece arkadaşım. İddia edildiği gibi sevgilim olsaydı, onunla Yeniköy'de gezmezdim. Ayrıca beni onunla çok sık görmeniz gerekirdi. Başak, çalıştığım sektörden dolayı tanıdığım insanlardan biri. O gün de tesadüfen karşılaştık ve yürürken görüntülendik, hepsi bu. Aramızda bir şey yok" dedi. Miss Turkey 2009 finalistlerinden Ayça Kuru'yla da adı anılan ünlü şovmen, bu konu hakkında da "Sanat camiasındayız ve aynı ortamlara giriyoruz, ortak arkadaşlarımız var. Tabii ki aşk dedikodusu çıkacak, 'ticaret yapıyorlar' haberi yapılmayacak" diye konuştu.

Bilseydim selam bile vermezdim
Başak Bilginer, Mehmet Ali Erbil'le görüntülenmesi hakkında şunları söyledi: "O fotoğrafları gördüğümden beri ağlıyorum. Mehmet Ali Bey'in basın danışmanı Perim, benim uzaktan akrabam. Sekiz ay önce hep birlikte yemiştik. Daha sonra Yeniköy'de karşılaştık ve selamlaştık. Tanıdığım birine sırtımı dönemezdim. Ama başıma bunların geleceğini bilseydim, selam bile vermezdim. Fotoğraflarımız çekilince çok korktum, ne yapacağımı şaşırdım. Ben liseyi daha yeni bitirdim, böyle şeyleri bilmediğim için de korkup oradan uzaklaştım. Bu tarz haberlerle anılmak için çok gencim. Aşk haberleriyle gündeme gelmek istemiyorum. Benim babam 45 yaşında, Mehmet Ali Bey babamdan bile büyük."

Tescilli güzel
Miss Turkey 2010 finalistlerinden Başak Bilginer, geçtiğimiz yıl da Miss Imagine The Beauty of Turkey (Türkiye'nin Hayalindeki Güzel) yarışmasına katılmış ve birinci olmuştu. Bilginer, Levent Yüksel'in "Aşk Mümkün müdür Hâlâ" klibinde de rol aldı.
Yayın tarihi: 27.08.2010
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.