Magazin

Olay damat evlendi

Olay damat evlendi

Hande Ataizi ile yaptığı 24 saatlik evlilikle tanınan Fethi Pekin, geçtiğimiz aylarda nişanlandığı Zeynep Dereli'yle cuma gecesi yapılan muhteşem bir davetle dünyaevine girdi.

Çiftin nikah törenleri, Fethi Pekin'in ünlü avukat babası Ahmet Pekin'in Sarıyer'deki villasında yapıldı. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken Zeynep Dereli'nin şahitliğini işadamı Bülent Eczacıbaşı, Fethi Pekin'in ise eski cumhurbaşkanlarımızdan Süleyman Demirel yaptı. Nikah sonrası, Kuruçeşme Su Ada'da yaklaşık 450 seçkin konuğun katıldığı yemekli bir davet verildi.

Geceye Pekin ailesinin 100'e yakın yabancı konuğunun yanı sıra, Seda Boyner, Afet Karacan, İlker İnanoğlu-Yeşim Salkım, Siren-Gökhan Çarmıklı, Esra Oflaz, Ziya Güvenkaya, Alpay-Ellen Aksoy, Elif Dürüst, Aliye Simavi, Simla- Hüsamettin Beyazıt, Alinur Velidedeoğlu ve Enci Teker gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri de katıldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.09.2006
840
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.