Magazin

Okan'ın programını terk etti

Okan'ın programını terk etti

Okan Bayülgen'in Disko Kralı programında Önder Açıkbaş ile tartışan Magazin D programının sunucusu Berrin Aktuğ canlı yayını terk etti.

TV8'de Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu Disko Kralı'nda dün akşam yine renkli anlar yaşandı. Önder Açıkbaş ile tartışan Magazin D programının güzel sunucusu Berrin Aktuğ ,canlı yayını terk etti.

YENİ SEVGİLİNİZ DÜZEYSİZ BİRİ Mİ?

Bayülgen'in konuklarına sorduğu bir soru karşısında Önder Açıkbaş ve güzel spiker Berrin Aktuğ arasında soğuk anlar yaşandı. Açıkbaş'ın sözleri karşısında Aktuğ tepkisini çok sert ortaya koydu. Açıkbaş, "Sizin dünyadan anladığınız sadece uzuvlarınız mı?" şeklinde konuşunca, Berrin karşı hamle olarak "Önder Bey yeni sevgiliniz kim?" diye sordu. Açıkbaş, bu sorunun yeri burası değil. Düzeyli bir programdayız şeklinde karşılık verdi. Ancak hızını alamayan güzel sunucu "Yoksa sevgiliniz düzeysiz biri mi?" dedi. Bir anda gerilen ortamı araya giren Okan Bayülgen sakinleştirdi. Ancak ilerleyen dakikalarda güzel sunucu stüdyoyu terk etti.
Yayın tarihi: 04.12.2011
421
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.