Magazin

Okan'ın bu mesajı kime?

Okan'ın bu mesajı kime?

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, Disko Kralı programında geçen hafta ilk defa yayınlanan "Bak Bize Nasıl Bakıyorsun?" bölümünün, radyocu Zeki Kayahan Coşkun'dan çalıntı olduğu iddialarına cevap verdi.

Güncellenme tarihi:
Zeki Kayahan Coşkun, bahsedilen bölümü, kendi programının "Matraxion" isimli bölümden çalındığını iddia etmiş, ve bunu, gerek Twitter gerekse 'Matrax' isimli radyo programının web sayfasında insanlara duyurmuştu. Bu iddialardan sonra bir açıklama yapma ihtiyacı duyan Bayülgen okuduğu mektupta, Zeki Kayahan Coşkun'un radyo programını iyi takip edemediği için özür diledi. Her sene sezon başında 'çalıntı' olduğu iddia edilen bölümü ekip arasında konuştuğunu ama vazgeçtiklerini bildiren ünlü şovmen, bunu bu sene hayata geçirdiklerinden bahsetti. Bayülgen'in mektubunun son paragrafı ise ilgi çekiciydi. Mektubun son paragrafında; "Beyaz ve benim yaptığımız yıllarca yaptığımız skeç formatını araklayıp, "Dün gece rüyamda gördüm!" diyen Tolga kardeşimizin durumuna durumuna düşmemek için araklamasam da diyorum ki Bak Bize Nasıl Bakıyorsun? bölümünde yaptığımız iş ilk önce Zeki Kayahan Coşkun'un aklına gelmiş ve kendisi tarafından uygulanmıştır. Başarılarının devamını dilerim sevgili kardeşim." diye bitirirken, bahsi geçen "Tolga"nın Tolga Çevik olduğu iddialarını da akıllara getirdi. Tolga Çevik'in 'Komedi Dükkanı' isimli programının formatının kime ait olduğu uzun bir süre konuşulmuştu. (Milliyet)
Yayın tarihi: 05.10.2010
495
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.