Magazin

Okan otursa farklı olurdu

Okan otursa farklı olurdu

M. Ali Erbil, kucağına oturduktan sonra barış imzaladığı Gülben Ergen'le bir kez daha aynı sahneyi paylaştı. Erbil, "Okan Bayülgen otursaydı durum farklı olurdu" diyerek 'kucak tartışması'na yeni bir boyut getirdi.

Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden önce geçtiği için Gülben Ergen'in "Sürpriz" programına katılmaktan vazgeçmiş, programın yapımcısı Okan Bayülgen ve sunucusu Gülben Ergen'le arası açılmıştı.

Gülben Ergen, iki hafta önce Kıbrıs'ta aynı sahneyi paylaştığı M. Ali Erbil'in kucağına oturarak aradaki buzları eritmiş, ancak bu kez de eleştirilerin hedefi olmuştu. "Basın olayı köpürttü. Açıkçası bu konu yüzünden yakın dostlarımdan bile eleştiri aldım. Keşke uzaktan el sallasaymışım. O da yetermiş barışmaya" diyerek pişmanlığını dile getiren Gülben Ergen'le M. Ali Erbil, geçtiğimiz hafta sonu yine Kıbrıs'taki Kaya Artemis Otel'de aynı sahneyi paylaştı. Ancak ikili bu kez yanyana gelmemeye özen gösterdi.

Yüzde 47 kızmıştır
Sahneye Gülben Ergen'den önce çıkan Mehmet Ali Erbil, konuyla ilgili tepkiler için "Tabii ki yüzde 47 oy oranı var. Yüzde 47 bu olaya kızmıştır. Ben Gülben'i zorla kucağıma oturtmadım. Kendisi oturdu. Eşim kızmadı, başkası olsa kızardı. Kucağımdan itse miydim. Mustafa Erdoğan'ın tepkisi tabii ki olmuştur. Okan Bayülgen kucağıma otursaydı durum farklı olurdu" dedi. Erbil'den sonra sahneye çıkan Ergen ise, "Abartılacak bir şey yok. Sadece bir şakaydı" diye konuştu.

Ergenekon esprisi
M. Ali Erbil, gündemdeki Ergenekon soruşturmasıyla ilgili, "Ergenekon bayramınız kutlu olsun. Türkiye'de er demeye bile çekiniyorum. Duydunuz mu son olarak da Fatih Ürek gözaltına alınmış" esprisi herkesi güldürdü.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.07.2008
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.