Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Okan Bayülgen şehri terk ediyor!

Okan Bayülgen şehri terk ediyor!

Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nın ününe ün katan Okan Bayülgen, kızı İstanbul'un rahatı için İstanbul dışına kaçıyor. Doğan Apartmanı'ndaki üç dairesini kiraya verecek olan Bayülgen, Beykoz, Kemerburgaz gibi semtlerde yaşamayı planlıyor

Doğan Apartmanı'nın ününe katkısı olan isimlerden biri olan, ekranların sevilen yüzü Okan Bayülgen, kızı İstanbul için apartmanı terk edip Beykoz, Kemerburgaz gibi daha az gözönünde olacakları bir semtte oturma kararı aldı. Kızının ve eşinin gözönünde olmasını istemediği için İstanbul'un merkezi ve popüler semtlerinden kaçan Bayülgen, bu radikal kararıyla yakın çevresini de şaşırttı.

DAİRELERİ KİRAYA VERECEK
2008 yılında Galata'daki ünlü Doğan Apartmanı'ndan üç daire satın alan, apartmanın yöneticiliğini üstlenen ve binaya büyük yatırım yapan Okan Bayülgen, artık kendisiyle özdeşleyen tarihi binadana üç yaşındaki kızı İstanbul için ayrılıyor. Popüler semtlerde gazetecilerin ve halkın yoğun ilgisinin çocuğunun üzerinde olmasını istemeyen Bayülgen, Doğan Apartmanı'ndaki dairelerini kiraya verecek.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 03.07.2012
401
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.