Magazin

Oğulcan'ın çenesine tel takıldı

Oğulcan'ın çenesine tel takıldı

İtalya'da kavgaya karıştığı öne sürülen Oğulcan Engin, özel uçakla İstanbul’a getirildi. Hemen hastaneye yatırılan Oğulcan’ın çenesine tel takıldı.

Şarkıcı Seda Sayan ile futbol yorumcusu Sinan Engin’in İtalya’nın Milano kentinde okuyan oğulları Oğulcan Engin, hastanelik oldu. Milano’da rahatsızlanan Oğulcan, önceki akşam özel uçakla İstanbul’a getirildi, Fulya Acıbadem Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Bir gece kulübünde çıkan kavgaya karıştığı öne sürülen Oğulcan’la ilgili soru işaretleri de anne ve babasının yaptığı açıklamayla ortadan kalktı.

Oğulcan’a ne oldu

Önceki gün öğlen saatlerinde halı sahada arkadaşlarıyla futbol oynayan Oğulcan Engin, maç sırasında çenesine darbe aldı. Durumu önemsemeyen ve maçın ardından evine dönen Oğulcan, ağrıları artınca doktora gitti. Bir süredir 20 yaş dişleriyle ilgili problem yaşayan, ağrılarının da bundan kaynaklandığını düşünen Oğulcan’a doktoru çenesinde sorun olduğunu ve bir an önce operasyon geçirmesi gerektiğini söyledi.

Babasını dinlemedi

Oğulcan Engin, doktoruyla görüştükten sonra Seda Sayan ve Sinan Engin’i aradı, durumu anlattı. Oğulcan, Milano’ya gönderilen özel uçakla gece 02.00’de İstanbul’a getirildi. Fulya Acıbadem Hastanesi’ne yatırılan Oğulcan’ın çenesine tel takıldı. Seda Sayan da dün programında oğlunun ameliyat geçirmesine gerek kalmadığını söyledi: “Çıkan haberlerde çocuğu kulüpten kulübe gezen keşler gibi gösterdiler ama halı sahada yüzüne dirsek gelmiş. Babası ona elli kere ‘Oğlum halı sahada maç yapma’ dedi, dinlemedi babasını. Ameliyata gerek yok, şimdi telle halledecekler.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 25.01.2013
984
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.