Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Öğretmeni yakan görüntüler!

Öğretmeni yakan görüntüler!

13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekten iki kez hapse girip çıkan Amerikalı Pamela Rogers hiç 'uslanmamış'.

12 Nisan'da kefaletle salıverilen 28 yaşındaki öğretmenin, bu duruşmadan birkaç saat sonra, öğrencisine cep telefonuyla çıplak görüntülerini gönderdiği ortaya çıktı, Pamela bir kez daha tutuklandı.

Cezaevine atıldı
Bir lisede beden eğitimi öğretmenliği yapan Pamela Rogers geçen yıl, 13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkınca tutuklanmıştı. Mahkemede öğrencisiyle spor salonunda ve kendi evinde onlarca kez cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden 28 yaşındaki öğretmen hapis cezasına çarptırıldı. Bu arada öğretmenlikten atılan Pamela Rogers'ın çocuğun yanına yaklaşması yasaklandı.

Cezaevindeki günlerindeki iyi hali göz önünde bulundurularak 8 ay kaldığı cezaevinden iki hafta önce şartlı olarak salıverildi.

Akli dengesi yerinde değil
Ancak Pamela Rogers, cezaevinden çıkar çıkmaz iç çamaşırlarıyla dans ederkenki görüntüleri çocuğun cep telefonuna yolladı. Kendi internet sitesinde öğrencisine "Tekrar kavuşacağız" mesajı gönderen "ısrarcı öğretmen" şimdi 8 yıl hapis cezası ile karşı karşıya.

Avukatı mahkemede Rogers'ın akli dengesinin yerinde olmadığını iddia edecek.
Yayın tarihi: 04.05.2006
234
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.