Magazin

Oğlunun eski sevgilisiyle birlikte

Oğlunun eski sevgilisiyle birlikte

"Aşkın yaşı yoktur" sözü bir kez daha kanıtlandı. Müzik dünyasının eski tüfeklerinden Bryan Ferry, kendisinden 36 yaş daha genç halkla ilişkiler görevlisi Amanda Sheppard ile aşk yaşıyor...

İtalya'nın doğa harikası Toskana bölgesinde denizin, güneşin ve tabi aşkın tadını çıkaran çift, magazin basınının da ilgi odağı haline geldi.

Bunun tek sebebi ise çiftin arasındaki yaş farkı değil. 27 yaşındaki Amanda Sheppard'ın, 63 Bryan Ferry'nin oğlu Isaac'in eski sevgilisi olması. Sözün kısası Amanda Sheppard önce oğluyla aşk yaşadı, sonra da gönlünü babasına kaptırdı.

Ferry ile Sheppard bundan 5 yıl önce genç ünlü şarkıcı Ferry'nin oğluyla flört ederken tanıştılar. Daha sonra iki genç arasındaki aşk bitti ve Amanda Sheppard müziğin yaşayan efsanelerindeh Bryan Ferry ie birlikte olmaya başladı.

Magazin basınındaki söylentilere göre Sheppard, bir süredir vaktinin büyük bir bölümünü Ferry'nin evinde geçiriyor. Halkla ilişkiler sektöründeki işinden de ayrılan Sheppard'ı maddi olarak ünlü şarkıcının desteklediği de konuşuluyor.

Amanda Sheppard, önce Bryan Ferry'nin 27 yaşındaki oğlu Isaac ile birlikteydi. Sonra da Ferry ile aşk yaşamaya başladı.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.07.2009
569
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.