Magazin

'Oğlum Frank Sinatra'dan olabilir'

'Oğlum Frank Sinatra'dan olabilir'

Woody Allen'in eski eşi Mia Forrow, oğlu Ronan'ın, Woody Allen'dan değil de 2 yıl evli kaldığı Frank Sİnatra'dan olabileceğini itiraf etti.

Yönetmen Woody Allen'in eski karısı Mia Farrow, 25 yaşındaki oğlu Ronan'ın Woody Allen'in değil, bir dönem evlilik yaşadığı ve boşandıktan sonra da birlikte olduğu ünlü aktör Frank Sinatra'dan olabileceğini söyledi. Ronan, annesinin bu açıklamasından sonra "Dinleyin, hepimiz Frank Sinatra'nın oğlu olabiliriz" dedi.

Frank Sinatra ile 2 yıl evli kalan, fakat ayrıldıktan sonra da ilişkilerinin hiç bitmediğini söyleyen 68 yaşındaki Farrow, Vanity Fair dergisine konuştu.

Farrow, "Sinatra ile aşkımız gerçekten büyük bir aşktı. Onunla hiçbir zaman gerçek anlamda ayrılmadık. Hep birbirimizi sevdik. Oğlum Ronan eski kocam Woody'nin değil onun oğlu olabilir. Hiçbir zaman bunu sorgulamadım. Ancak yeni sorgulamaya başladım" dedi.

Amerikan magazin internet siteleri, Ronan'ın yüzünün Sinatra ile büyük benzerlikler taşıdığının altını çizdi.

Yayın tarihi: 03.10.2013
1680
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.