Magazin

Obama gibi yanlış anlaşıldım

Obama gibi yanlış anlaşıldım

'Nehir'e o fotoğrafın görüntülerini izletince gerçeğin farklı olduğunu gördü

Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın bir kadınla samimi
fotoğrafları yayınlanınca, sevgilisi Nehir Erdoğan ABD'den apar topar İstanbul'a döndü. Altıoklar "Nehir'e o fotoğrafın görüntülerini izletince gerçeğin farklı olduğunu gördü" dedi.

Bir kafede arkadaşıyla samimi bir şekilde görüntülenen yönetmen Mustafa Altıoklar'ın sevgilisi Nehir Erdoğan ile ayrılma noktasına geldiği ortaya çıktı. Samimi fotoğrafı internet sitelerinde gören Nehir Erdoğan, oyuculuğunu geliştirmek için gittiği ABD'den 1 hafta erken döndü. 12 saatlik süren yolculuğun ardından soluğu Mustafa Altıoklar'ın evinde alan Erdoğan "Bana bu işin aslını anlat" dedi. Altıoklar, olayın bundan sonrasını şöyle anlattı:

Bir kare insanı astırır
"O gece merhabalaşıp öptüğüm kadın 20 yıllık bir arkadaşım. Tabi o merhabalaşma tek bir fotoğraf karesinde farklı duruyor. Halbuki o bir fotoğraf karesi ve hayatın içinde bir an sadece. O anın televizyonda yayınlanan görüntüsü gerçeği daha başka gösteriyor. Bir fotoğraf karesine bakarsanız Obama'nın genç bir kızın kalçalarına baktığına dair bütün dünyada haber çıktı. Halbuki video izlenince Obama'nın o sırada kızın kalçalarına değil başka bir yere baktığı anlaşıldı. Kıza bakan da Sarkozy'miş. Bir fotoğraf karesi insanı astırır. Tabi ki Nehir de bana doğal olarak 'nedir bu işin aslı' diye sordu. Ben de ona durumu anlattım. Nehir'in bunu sorması normal bir şey. Zaten Medyatakip'den aldığımız görüntüleri izleyince bana hak verdi. Zaten aramızda güven sorunu yok. Nehir önümüzdeki hafta dizi çekimleri için Mardin'e gidiyor. 1 ay orada kalacak. O dönünce ben de yeni film çekimlerine başlayacağım. Bu yoğun tempomuz arasına evliliği de sıkıştırmak istiyoruz, ne zaman olur bilmiyoruz."

G-8 Zirvesi'nde Obama'nın bu fotoğraf karesini görenler genç kızın kalçasına baktığını düşündü. Ancak video izlenince, arkasındaki kadına yardımcı olmak için döndüğü ortaya çıktı.
Yayın tarihi: 18.07.2009
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.