Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

O yar benim kime ne

O yar benim kime ne

Emre Altuğ, 14 Şubat'taki açıklamasıyla ayrıldıklarını ima eden sevgilisi Çağla Şikel'e ve basın mensuplarına, "daha son nokta konmadı" mesajı gönderdi.

Çağla Şikel, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Zorba Taverna'da "Cennet Mahallesi" dizisinden arkadaşları ve ailesiyle birlikte geçirmişti. Ünlü manken, Emre Altuğ ile ayrılıp ayrılmadıkları sorularına da o gün "Bugün Sevgililer Günü ve ben annemlerleyim. Bu en iyi yanıt" diye cevap vermişti.

Cevap Nesimi'den
Ancak Altuğ'un ayrılığı henüz kabullenmediği, önceki gün yaptığı açıklamayla ortaya çıktı. Kanal D'nin yeni programı "Yarışma Maratonu"nun sunuculuğunu üstlenen şarkıcı, çekim arasında gazetecilerin özel hayatıyla ilgili sorularına Nesimi'nin sözleriyle yanıt verdi.

Felsefe değişmez
"Nesimi'ye sormuşlar: O yar ile hoş musun? Hoş olayım olmayayım, o yar benim kime ne demiş" diyen genç şarkıcı, "Bu sözlerinizden sonra hálá aynı duyguları taşıyor musunuz" sorusunu da, "Bu bir felsefe, felsefeler değişmez" diye yanıtladı.
(Hürriyet)
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.