Magazin

O seksi kadın sen değilsin, hadi bakalım!

O seksi kadın sen değilsin, hadi bakalım!

'Aşk-ı Memnu'da Müjde Ar kadar seksi olamayacağı düşünülen Beren Saat, baştan çıkaran bir kadın karakterine nasıl büründüğünü anlattı.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Aşk-ı Memnu'nun yıllar önce TRT'deki versiyonunda Müjde Ar'ın oynadığı 'Bihter' rolünü canlandıran Beren Saat, başlangıçta, bazı kişilerin kendisine "Müjde Ar çok seksi bir kadındı. Sen değilsin ne olacak, hadi bakalım" dediklerini söyledi.

CNN Türk'te Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?'nin konuğu olan Beren Saat, 'seksi' imajını nasıl oluşturduğunu şöyle anlattı:

"Dişilik her kadının beyninde var. Öyle kategorize etmeyin. Her isterse, ona focus olursa ortaya çıkabilir diyordum. Bu iş beyinde bitiyor. Tabii ki duruşla ilgili, tavırla ilgili. İnsan bir takım şeyler düşünüyor tabi, masada nasıl oturur, nasıl durur vs. O kadınsal bir güdü galiba. Bir şekilde geliveren bir şey."
Yayın tarihi: 26.01.2009
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.