Magazin

O restoran Diva'nın mı ?

O restoran Diva'nın mı ?

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nın 9 ve 10’uncu katında hizmet veren Sultans Restoran’ın gizli patronunun Bülent Ersoy olduğu iddia ediliyor. Diva, sadece hâkim ve savcıların girebildiği restorana haftada birkaç kez gidip yemek yiyor.

bülent ersoy

ADLİYE KORİDORLARI BUNU KONUŞUYOR

Bak sen şu işe! İnşaatlarda kullanılan kule vinçlere yaptığı yatırımlarla iş dünyasında adından söz ettiren Bülent Ersoy, sessiz sedasız yeme-içme sektörüne de giriş yaptı. Ersoy’un restoranının yeri ise çok ilginç! Bugünlerde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nın koridorlarında kulaktan kulağa binanın 9 ve 10. katında hizmet veren Sultans Restoran’ın gizli patronunun Diva oldğu konuşuluyor.

POPSTAR’DA ‘BAŞDANIŞMANIM’ DEDİ

Bülent Ersoy’un sadece hâkim ve savcıların girebildiği 10’uncu kattaki Sultans Restoran’a haftanın birkaç günü gittiği ve yemek yediği söyleniyor. Restoranın işletmeci firması, İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre Testem adlı bir şirket. Kayıtlarda şirketin sahibi olarak Mehmet Fevzi Siverek görünüyor. Ersoy’un geçen hafta final yapan Popstar 2013 yarışmasının sonunda yaptığı konuşmada, “Başdanışmanım Fevzi Siverek’e teşekkür ederim” sözleri iddiaların doğruluğunu güçlendiriyor.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 25.06.2013
513
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.