Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

O pozu yeniden verdi

O pozu yeniden verdi

Bellucci yine yaptı... Beyazperdenin en seksi yıldızlarından Monica Bellucci 45 yaşında ve ikinci çocuğuna hamile. İlk çocuğu Deva'ya hamileyken Vanity Fair dergisi için yarı çıplak pozlar veren Bellucci, aynı şeyi ikinci kez yaptı. Ünlü yıldız yine Vanity Fair için objektif karşısına geçti ve hamile pozu verdi.

İlk çocuğunu 39 yaşındayken dünyaya getiren Monica Bellucci, ikinci bebek konusunda neler hissettiğini şöyle anlattı: "O dönemde eğer ikinci çocuğu istiyorsam acele etmem gerektiğini düşünmüştüm. Ama kendimi ancak şimdi hazır hissedebildim."

Hamile kalmak için herhangi bir tedavi görmediğini sözlerine ekleyen Bellucci, babaannesinin de 47 yaşında doğal yöntemlerle hamile kaldığını hatırlattı.

Eşi Fransız aktör Vincent Cassel ile mutlu bir hayatı olduğunu sözlerine ekleyen Bellucci "Onu tanıdığımda 28 yaşında genç bir adamdı. Şimdi sorumluluk sahibi bir aile babası" diye konuştu.

Hamileyken çıplak poz verme konusunda öncülüğü Demi Moore yapmıştı. Ünlü yıldız 1995 yılında hamile objektif karşısına geçmişti. Sonra bir çok ünlü onun izinden gitti.İşte hamileyken çıplak poz veren diğer ünlüler.
(Hürriyet)
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.