Magazin

O mektubu kadınlarımız adına yazdım

O mektubu kadınlarımız adına yazdım

Oktay Kaynarca, Başbakan’a mektup yazdığı için kendisini eleştirenlere yanıt verdi: Ben o mektubu ülkem ve kadınlarımız için yazdım, onların adına bu sorunu dile getirdim.

Eşiyle çıktığı tatilde teknede fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren oyuncu Oktay Kaynarca’nın bu konuda Başbakan’a mektup yazdığını açıklaması, meslektaşı Emre Kınay’la polemik yaşamasına yol açtı. “Saba Tümer’le Bugün” programına konuk olan ikili, yayında gergin anlar yaşadı. Kaynarca, Kınay’ın “Herkes sıkışınca Başbakan’a mektup yazıyor” sözlerine “İsrail başbakanına mı söyleyeceğim?” diye karşılık verdi.

Kaynarca, yayının ardından Kınay’la arasında herhangi bir problem olmadığını söyledi: “O benim canım kardeşim ve ne demek istediğimi de iyi biliyor. Aslında bana destek veriyor ama yanlış anlaşıldı.” Oktay Kaynarca ayrıca Başbakan’a o mektubu yasal düzenleme yapılması için yazdığını söyledi: “Gözlerden uzak bir yerde tatil yaparken fotoğraflarımızın çekilip yayınlanması doğru değil. Bu konuda yasal düzenlemeler yapılmalı. Ben o mektubu ülkem ve kadınlarımız için yazdım, onların adına bu sorunu dile getirdim.”

(Milliyet)

Yayın tarihi: 13.09.2012
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.