Magazin

O megastarsa ben ultrastarım

O megastarsa ben ultrastarım

"Mesafe" isimli albümüyle en çok satanlar listesine yerleşen Serdar Ortaç, İngilizce albümüyle eleştirilen Tarkan için, "O megastarsa ben ultrastarım" dedi.

Önceki akşam Bodrum'daki Fuga Otel'in tenis kortunda bir konser veren Serdar Ortaç, konser öncesi gazetecilerle yaptığı sohbette yine polemik yaratacak açıklamalar yaptı. Konserde tatilcileri coşturan Ortaç'ın hedefinde İngilizce albümü eleştirilen Tarkan vardı.

Bunu halk söylüyor
"Türkiye'nin Megastarı" olarak anılan Tarkan için, "O megastarsa ben ultrastarım. Bunu ben değil albümümü alan halk söylüyor" diyen Ortaç, Tarkan'ın miadını doldurduğunu da dile getirdi. Ortaç'ın bu sözlerine Tarkan'ın ne yanıt vereceği merak konusu.

Tarkan baba ocağında
Rize'de düzenlenen "19. Uluslararası Rize Çay ve Turizm Festivali" etkinlikleri kapsamında, önceki akşam Tarkan konser verdi. Tarkan, 10 yıl sonra geldiği Rize'de Atatürk Stadı'nda düzenlenen konserde, Karadeniz yöresine özgü kıyafetlerle sahneye çıktı. Konser sırasında, babasının köyü olan Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Rüzgarlı köyünde hidroelektrik santrali yapılacağını öğrendiğini belirten Tarkan, "Elektrik lazım, medenileşmemiz lazım ama doğayı katletmeden, ağaçları kesmeden" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.07.2006
348
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.