Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

O korsan 15 senedir orada

O korsan 15 senedir orada

Önceki gün Nişantaşı'ndaki bir konser CD tezgahının başında görüntülenen Ali Poyrazoğlu, "O tezgah 15 senedir orada. Hem CD satın almadım, ne var diye baktım" diyerek kendini savundu.

Ali Poyrazoğlu, Nişantaşı'nda bir korsan CD tezgahının başında objektiflere takıldı. Korsan CD aldığı iddia edilen ünlü tiyatrocu, sadece baktığını ama satın almadığını söyledi: "Ne var ne yok diye baktım sadece, almadım. Ben sanatçıyım, her şeyden haberim olmalı. Kitaplara da bakarım, çantalara da, korsan oyuncaklara da. Ayrıca kendi filmlerimi toplamaya çalışıyorum."

Korsan CD aldığım oldu

Sanatçı, Türkiye'de adım başı korsan tezgahı olduğunu da sözlerine ekledi: "Türkiye korsan cenneti. O tezgah da 15 senedir orada. şunu da belirteyim, şimdiye kadar hiç korsan CD almadım diyemem. Çünkü piyasaya çıkmamış birçok yapım var, o filmlerin korsanını aldığım oldu. Ama orijinali dururken korsana bakmam. 8 liraya yasalı satılıyor, niye korsan alayım?

(Hürriyet)

372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.