Magazin

'O kıroluğu yapacağız'

'O kıroluğu yapacağız'

Demet Akalın geçtiğimiz akşam eşi Okan Kurt'la bir mekanda yemek yedi.

demet akalın

Şubat ayında doğacak bebeklerine Hira adını verecek olan Demet Akalın hamilelik döneminde sık sık göz önünde olmasını soran muhabirlere, "Sokakta doğuracağım yakında. İşim yok ne yapayım. Çok sıkılıyorum. Dışarda yemek yemeyeyim mi bana da günah" diyerek dert yandı.

Şubat ayında doğumunun gerçekleşeceğini belirten fakat gün vermek istemeyen ünlü popçu, eşinin "11 tane kurban keseceğim" açıklamasına, "O kıroluğu yapacağız. Yanımda halay çekecek. Hastane yönetimi dedi ki 'Tamam kurbanı anlıyoruz da halaya izin veremeyeceğiz" diye cevap verdi.

Doğumu Türkiye'de yapacağını söyleyen Demet Akalın, "Ne işim var yurt dışında. Ben milliyetçiyim. Erkekte olsa yurt dışına gitmezdik. Yapsın paşa paşa askerliğini" diye konuştu.

Doğacak bebeğine şimdiden Ebru Gündeş ve Özcan Deniz dinlettiğini belirten Demet Akalın, "Acılı doğacak, hayatın gerçeklerini şimdiden öğrensin" diyerek espri yaptı.

(Mynet)

Yayın tarihi: 10.11.2013
664
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.