Magazin

O kadar küfürlü konuşurum ki..

O kadar küfürlü konuşurum ki..

Okan Bayülgen, rol aldığı Kanal-i-zasyon filmini yorumlarken, küfürlü sahnelere değindi.

Okan Bayülgen, CNNTÜRK'te ekrana gelen Saba Tümer'le Bu Gece programının konuğu oldu.

Kanal-i-zasyon isimli filminden bahseden Okan Bayülgen, televizyon ekranlarındaki kimi programların eleştirisini yaptıklarını belirtti.

Filmin komik ve insani yönlerinin olduğunu anlatan Bayülgen, montajlı halini izlediğini ve beğendiğini belirtti.

Filmdeki küfürlü sahnelerin fazlalığı ile ilgili konuşan Bayülgen, "Tabii ki küfür var. Hayatta küfür olduktan sonra her yerde küfür var. Küfrün lüzumsuz yere güldürmek için söyleneni zaten seyirci de aptal değil, onu anlıyor. Bazen Kemal Sunal'ın ağzına takılmış güzel bir küfür, ya da bir başka oyuncunun ağzına takılmış güzel bir küfür. Seyirci bekliyor onu, güzel küfrediyor adam" diye konuştu.

Sabahtan akşama kadar birçok küfür kullandığını ve televizyonda bunları söylememesine çevresinin şaşırdığını ifade eden ünlü şovmen, "O kadar küfürlü konuşurum ki, ama kimse alınmaz çünkü zaten hiçbirinin içi kötü niyetle dolu değildir. Ama küfredilir yani" dedi.

Televizyona yönelik herkesin bir fikri bulunduğunu anlatan Bayülgen, "Türkiye'de herkes televizyon yönetebilir, zaten de yönetmek istiyor. Genel yayın yönetmenlerinin en büyük sıkıntısı odur" dedi.

Kanal-i-zasyon filmi 23 Ekim'de vizyona girecek.

(Televizyon Gazetesi.com)
Yayın tarihi: 03.10.2009
487
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.