Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

O bir başbakan oğlu

O bir başbakan oğlu

Nip/Tuck dizisinde çapkın estetik cerrah Christian Troy'u canlandıran aktör Julian McMahon aslında bir başbakan oğlu ve üçkağıtçı olmak şöyle dursun, gerçek bir beyefendi!

1971 yılında Avustralya'nın Başbakanı olan müteveffa William McMahon'un tek oğlu Julian McMahon, genç kızların sevgilisi yakışıklı bir aktör. Önceleri avukat olmak isteyen McMahon, ilk gençlik yıllarında mankenliği tercih etmiş. Mankenlikten oyunculuğa geçişini ise anlatmak istemiyor. Ne de olsa şimdi Amerikan televizyonunun en sevilen oyuncularından biri.

1994 yılında Dannii Minogue ile evlenen aktör, düğünde ve daha sonra eşiyle ona gösterilen büyük ilginin evliliğe zarar verdiğini söylüyor. Tahmin edeceğiniz gibi bu evlilik fazla uzun sürmemiş zaten. Avustralyalı Başbakan oğlu, ikinci evliliği için de çok beklememiş ve Amerikalı genç oyuncu Brooke Burns ile evlenmiş. Ama ne yazık ki bu evlilik de sadece iki yıl sürmüş.

BEN ESTETİK CERRAH DEĞİLİM
Julian McMahon, şimdilik bekar kalmayı yeğliyor. Biraz da kamera karşısında canlandırdığı üçkağıtçı ve çapkın doktor rolünden etkilenmiş olsa gerek. Tabii yanlış anlaşılma olmasın. Çapkın olabilir ama o son derece zeki ve sempatik bir erkek! Eski eşleri dahil tüm kız arkadaşları onun ne kadar beyefendi olduğunu anlata anlata bitiremiyorlar. Genç aktör, şöhrete kavuştuğu Nip/Tuck dizisini tüm 'duygusuz çapkın' imajına rağmen çok seviyor. Diziyle ilgili bir anısını da şöyle anlatıyor:

'Bir lokantada tek başıma yiyordum. Kalabalık bir grubundan hoş bir hanım masama geldi ve beni bir 'Merhaba' demem için masalarına davet etti. Ben de kadını kırmayıp o masaya gittim. 'Merhaba' sözcüğü ağzımdan çıkar çıkmaz, kadınlar göğüs ameliyatı için ne kadar ücret aldığımı sorup, ameliyat randevusu almaya çalıştılar. Gerçekte estetik cerrahı olmadığımı onlara anlatıncaya kadar akla karayı seçtim.'

Kan görmeye dayanamıyor
Nip/Tuck dizisinde, müşterilerini güzelleştirmek uğruna onları kesip biçen aktör, gerçekte kan görmekten nefret ediyor. Dizide kan yerine boya kullanılması bile aktörü huzursuz etmeye yetmiş.

Aktör, sevilen çizgi romanlardan 'Fantastic Four'dan uyarlanan filmde, Victor Von Doom adlı kötü kalpli bir sanayiciyi canlandırıyor.
(Hürriyet)
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.