Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

O bir Afrodit

O bir Afrodit

7 yıldır futbolcu Christian Karembeu ile mutlu bir evliliği olan Slovak manken Adriana, çekici görüntüsünün altında son derece güvensiz bir karaktere sahip.

Adriana'nın en güzel fotoları sağda!

Slovak manken Adriana Karembeu, İsviçre'nin Servette takımında top koşturan Christian Karembeu ile 7 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Yerli bir mayo firmasının katalog çekimlerinde yer aldıktan sonra Türkiye'de de epey konuşulan 1971 doğumlu mankenin, 1.85'lik boyu ve kusursuz vücuduyla moda dünyasında özel bir yeri bulunuyor. Paris Match'a eşiyle birlikte konuk olan Adriana, bu alımlı dış görünüşüne rağmen son derece kırılgan bir görüntüsü çiziyor.

Güven sorunu
Güzel mankene göre, bu ruh halinin nedeni yetişme çağında babasının sergilediği sert tavırlar. İnsanlara karşı ciddi bir güven sorunu yaşadığını itiraf eden Adriana, eşini çok sevdiğini her fırsatta dile getirse de, o dahil hiçbir erkeğe güvenmediğini söylemekten çekinmiyor. Birbirlerini on yıldır tanıyan ikilinin mutluluğunu kimse bozamayacakmış gibi görünüyor. Bunda, çiftin ayrılmaları yönünde karşılaştıkları baskılara birlikte göğüs germiş olmalarının da etkisi büyük.
Yayın tarihi: 21.09.2005
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.