Magazin

Nurgül'ün deri şortu olay yarattı

Nurgül'ün deri şortu olay yarattı

Birlikte rol aldıkları filmin galasına 'Matrix'vari kostümlerle gelen Nurgül Yeşilçay-Cem Özer çifti şaşırttı: Biz zaten hep böyle giyiniyoruz.

Yönetmenliğini Barış Pirhasan'ın üstlendiği "Adem'in Trenleri" adlı filmin galası, önceki gece Maçka G-Mall Sinemaları'nda yapıldı. Ama galada filmden çok, başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ile Cem Özer'in 'Matrix'vari parlak, deri kostümleri konuşuldu.

Özer, bir gazetecinin "Siz filmde bir imamı, Nurgül Yeşilçay da eşinizi canlandırıyor. Rollerinizin çok dışında bir kıyafet giymişsiniz" sözleri üzerine, "O film, bu gala. Biz normalde böyle giyinen insanlarız" dedi. Yeşilçay da, "Türban takıp basma mı giyecektim yani" diye konuştu.

Galada bir konuşma yapan yönetmen Ezel Akay, Şanlıurfa'da "Yaralı Yürek" dizisinin setini "Urfa'nın namusu bizden sorulur" diyerek basanları kınadı ve böyle bir zihniyeti kabul edemeyeceğini belirtti.

Yaşanmış bir olaydan uyarlanan "Adem'in Trenleri", izleyiciyi "Günah ve sevap nedir? İnsan ne zaman iyilik, ne zaman kötülük etmiş olur? Merhamet, nefsini terbiye, erdem ne demektir?" sorularını sormaya yönlendiriyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 01.03.2007
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.