Magazin

Nurgül gece 11'den sonra azıyor

Nurgül gece 11'den sonra azıyor

Jüri üyeliğini Müjde Ar, Nurgül Yeşilçay ve Sinan Çetin'in yaptığı Artiz Mektebi isimli eğlence programında yine renkli dakikalar yaşandı. Kanal D'nin yeni yarışması Artiz Mektebinde yine ilginç dakikalar yaşandı.

Güncellenme tarihi:
NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI Artiz Mektebi'nde Anıl isimli yarışması Kenan Doğulu'nun "Güzeller içinde bir seni seçtim" isimli canlı performansla Artiz Mektebi'nin jürisinin huzuruna çıktı. Oldukça etkileyici bir performans sergileyen Anıl, şarkısını söylerken Nurgül Yeşilçay'ın yanına sokulup şarkısını Yeşilçay'a söylemeye başlayınca, Nurgül Yeşilçay Anıl'ın yüzünü okşamaya başladı. Nurgül Yeşilçay'ın elinde tutup sahnenin ortasına giden Anıl, Yeşilçay ile birlikte şarkı eşliğinde dans etti. Şarkı bitip, sıra değerlendirmeye gelince Müjde Ar devreye girdi. Nurgül Yeşilçay'a "Bu aldı başını gidiyor. Eğlence deyince cart diye hemen ortada" diyen Müjde Ar, yarışmacıya dönüp " Sen genede dikkatli ol. Oraya buraya partiyi götürür. Çünkü azıyor bu gece 11'de" diyerek yine kırıp geçiren sözlerine bir yenisini daha ekledi. (Beyaz Gazete)
Yayın tarihi: 22.07.2011
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.