Magazin

Nur Bozar'ın Şaşırtan Değişimi

Nur Bozar'ın Şaşırtan Değişimi

'Bu Tarz Benim ' yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nur Bozar, geçtiğimiz hafta sonu elenmişti...

Nur Bozar'ın yarışma konseptine uygun giyinmemesi ve elenmeyi istediğini söylemesi çok farklı iddiaları gündeme getirdi.

'Bu Tarz Benim ' in bir anda popüler olması yapımcıları da harekete geçirdi. Jürinin yanı sıra yarışmacılara da şimdiden çok sayıda teklifler gelmeye başladı. Yarışmacılar arasında en çok dikkat çeken isim olan Nur Bozar, gelen teklifleri değerlendirmek için Bu Tarz Benim' den elendi. İddialara göre Nur Bozar önümüzdeki günlerde bir dizide rol alacak hem de bir program sunacak.

Nur Bozar'ın eski fotoğrafları ortaya çıktı!

Show Tv'de yayınlanan 'Bu Tarz Benim' yarışmasının öne çıkan isimlerinden Nur Bozar'ın (24) 2009'da katıldığı Best Model yarışmasındaki fotoğrafları yaşadığı büyük değişimi ortaya çıkardı.

Türkan Şoray'a benzerliğiyle sivrilen Bozar'ın 4 yıl önceki haliyle şimdiki görüntüsü hayli farklı. Best Model'de dereceye giremeyen Bozar 2012’de Miss Model Of Turkey'e katılmış yine başarılı olamamıştı.

Yayın tarihi: 18.11.2014
28361
YORUMLAR

cok güzelsin nur

burcu yıldız 30.12.2014 13:57:35
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.