Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Normal erkeklere güvenmiyorum

Normal erkeklere güvenmiyorum

Bir dönem Johnny Depp ile yaşadığı büyük aşkla gündemde olan Winona Ryder, sinema sektörünün dışındaki erkeklerle yakınlaşmaktan hoşlanmadığını söyledi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Elle dergisine röportaj veren Ryder, "normal erkeklere güvenmediğini" ifade etti. Ryder "Hollywood'un bir parçası olmayan erkeklerle ilişki yaşama konusunda isteksizim" diye konuştu. Güzel yıldız bunun başına gelen bir olaydan kaynaklandığını da sözlerine ekleyerek başına gelen olayı şöyle anlattı: "Bir gece San Francisco'daki Tosca adlı bir bara gitmiştim. Orada bir adamla tanıştım. Gerçekten sevimliydi. Sohbet etmeye başladık. Sonra birden bire 'her zaman bana aşık olduğunu" söyledi. O anda ona olan güvenim sarsıldı. O adamın benimle neden sohbet ettiği konusunda şüpheler oluştu kafamda. Ben sadece normal bir adamla flört eden mormal bir olmak istiyordum oysa." Ryder sözlerini "İşte sırf bu yüzden aynı sektörün içinden biriyle yakınlamayı tercih ederim. Çünkü onlar beni daha iyi anlar" diye sürdürdü. (Hürriyet)
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.