Magazin

Nişantaşı'nda elbise denedi

Nişantaşı'nda elbise denedi

ABD'nin en çekici model, şarkıcı ve oyuncularından biri olarak anılan Carmen Electra, bu akşam Reina'da düzenlenecek olan Formula 1 partisine katılmak üzere dün öğle saatlerinde İstanbul'a geldi.

Carmen'in fotoğrafları sağda

1996 yılında Playboy Dergisi'nde fotoğraflarının yayınlanmasından sonra yıldızı parlayan Carmen Electra, İstanbul ziyaretinin ilk saatlerinde, Arzu Kaprol'ün kendisi için tasarladığı kıyafetleri görmek üzere ünlü modacının Nişantaşı'ndaki atölyesine gitti.

2006 Formula 1 Petrol Ofisi Grand Prix'i öncesi Petrol Ofisi için tasarladığı kıyafetleri bu partide düzenleyeceği bir defileyle tanıtacak olan Kaprol, defilenin sonunda podyuma çıkaracağı Carmen Electra için iki ayrı kıyafet hazırladı.

Bu kıyafetler arasından bir seçim yapmak ve prova ettirmek için atölyeye giden yıldız, sempatik tavırlarıyla basın mensuplarını kendisine hayran bıraktı.

Playboy dergisine verdiği pozlardan kısa süre sonra dönemin popüler dizisi "Sahil Güvenlik"te rol almaya başlayan Carmen Electra, daha sonra birçok film ve dizi ile izleyici karşısına çıktı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.08.2006
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.