Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Nişanlıma seksi ben öğretmedim

Nişanlıma seksi ben öğretmedim

Eva Longoria, Tony Parker ile evlendikten sonra Teksas'a yerleşeceğini açıkladı. Seksi yıldız, OK dergisine verdiği röportajda, kendisinden sekiz yaş küçük nişanlısına sevişmeyi öğrettiği yönünde çıkan dedikodulara da son noktayı koydu.

"Desperate Housewives" dizisiyle yıldızı parlayan Eva Longoria, kendisinden sekiz yaş küçük, yakışıklı basketbolcu Tony Parker (24) ile nişanlandıktan sonra, hakkında çıkan dedikodular iyice arttı. Yaygın bir söylentiye göre; 32 yaşındaki ünlü oyuncu, seks konusunda çok daha tecrübeli olduğu için nişanlısına sevişmeyi öğretmiş. Seksi oyuncu, OK dergisine verdiği röportajda, "Bu tür saçma dedikoduları kim çıkarıyor doğrusu merak ediyorum. Tony her konuda mükemmel" diyerek tüm bu dedikodulara son noktayı koydu.

Eva Longoria, boynunda dokuz rakamının sallandığı bir kolyeyi sürekli taşıyor. Dokuz rakamı, Tony Parker'ın San Antonio Spurs takımındaki forma numarası. Eva, nişanlısının numarasını boynunda taşıyarak onu yanında hissettiğini söylüyor.

Eva ve Tony Parker bu yaz başında Paris'te evlenecekler. Nişanlı çift, Teksas'ta bir villa yaptırıyor. Evlendikten sonra buraya yerleşecekler. Yeni evlerinde bebek odası şimdilik yok. İleride Eva çocuk doğurmaya karar verirse bebek odası hazırlanacak. Ancak Eva, röportajında hemen çocuk sahibi olmak istemediğini dile getiriyor. Eva'nın çocuk konusunda çekingen davranmasında kendisinden iki yaş büyük ablasının zeka özürlü olmasının etkisi olduğu iddia ediliyor. Ancak ünlü oyuncu bu konu hakkında hiçbir soruyu yanıtlamıyor.

Hollywood'un en seksi kadınlarından biri olan Eva, röportajında ayrıca vücudunu nasıl formda tuttuğuna da açıklık getirdi. Bol bol egzersiz yaptığını belirten ünlü oyuncu, çocukluğu bir çiftlikte geçtiği için sebzeyle beslenmeye alışkınmış. Eva, diyet uygulamıyor ama yediklerine dikkat ediyor.
(Hürriyet)
446
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.