Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Nişan neden ertelendi

Nişan neden ertelendi

Bir şantajcı tarafından çekilen porno görüntülerdeki kadın olduğu iddia edilen Gamze Özçelik'in, Mehmet Mutlu ile bugün yapılması planlanan nişanı ertelendi.

Gamze Özçelik'in fotoğrafları sağda!

O görüntülerdeki kişinin kendisi olmadığını belirten, sevgilisi Mehmet Mutlu ile ailesinin de kendisine destek verdiğini söyleyen Gamze Özçelik, nişan planlarında herhangi bir değişiklik yapmayacaklarını açıklamıştı. Ancak Mutlu'nun Acarkent'teki villasında bu akşam düzenlenecek tören, son anda iptal edildi.

Tedavi görecek
Nişanın ertelenmesi sonrasında, Mutlu şu açıklamayı yaptı: 'Nişan ertelendi. Çünkü Gamze'nin psikolojisi çok bozuk. Ben de şu an şehir dışındayım, fazla bir şey bilmiyorum. Nişan gününe Gamze'nin ailesi karar verecek. Tarih belli değil ama bu nişan olacak.'

Bu aşk fazla sana
Gamze Özçelik, önümüzdeki günlerde Kanal D'de yayınlanmaya başlanacak 'Düşler ve Gerçekler' adlı dizinin setinde, rol gereği şarkı söyledi. Çekimlerde hayli heyecanlı olduğu gözlenen Özçelik, Şebnem Ferah'ın 'Bu Aşk Fazla Sana' şarkısını okudu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.09.2005
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.