Magazin

Nilgün Belgün'e kim 'motor' dedi?

Nilgün Belgün'e kim 'motor' dedi?

Nilgün Belgün, her zaman olduğu gibi sohbet programları için ideal bir konuk olduğunu gösterdi ve bazı açıklamalarda bulundu...

Ali Eyüboğlu / Milliyet

Bugün Cine 5'te ekrana gelecek "Her Şeyi Konuşalım"a Tülin Şahin'le Nilgün Belgün'ü konuk ettik. Normalde programımız canlı ama partnerim Şengül Balıksırtı'nın bir işi nedeniyle bu haftaki programı önceden çektik.
Nilgün Belgün, her zaman olduğu gibi sohbet programları için ideal bir konuk olduğunu gösterdi. Belgün, anlattıklarıyla bizi bir hayli güldürdü.

Belgün'ün tiyatroculuk günlerine dair bir anısı ise bizi gülmekten kırdı geçirdi. İşte Belgün'ün söyledikleri:

"Her tiyatro oyununun bir lokomotif oyuncusu olur. Nasıl ki, treni lokomotif taşır, tiyatroda da oyunu, lokomotif görevi üstlenen o oyuncu alır, götürür. Bir gün, tiyatromuzun Genel Sanat Yönetmeni Gencay Gürün'le yeni bir oyun için toplantı yaptık. Sohbet sırasında konu, oyunun lokomotifinin kim olacağına geldi. Gencay Gürün, 'Bana göre Nilgün, Türk tiyatrosunun en iyi motorudur' dedi." Bu arada Cine 5'in nihayet Digitürk'e girdiğini ve 99. kanaldan yayında olduğunu da belirteyim.
Yayın tarihi: 06.06.2009
687
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.