Magazin

Nijeryalı Milyonere Instagram Modeli Kız Kardeşlerden Şantaj!

Nijeryalı Milyonere Instagram Modeli Kız Kardeşlerden Şantaj!

Instagram modeli Jyoti ve Kiran Matharoo kardeşler milyarder iş adamına şantaj ve siber zorbalık suçundan tutuklandılar.

Güncellenme tarihi:

Nijerya’ daki haber siteleri Jyoti ve Kiran Matharoo’nun gözaltına alındığını bildiriyor.
Nijerya’ daki haber sitelerine göre Jyoti ve Kiran Matharoo isimli kız kardeşler, milyarder iş adamı Femi Otedola’nın karısını aldattığı yöndeki iddiaları öne sürerek ve kanıtlara sahip olduklarını söyleyerek ünlü iş adamına şantaj yapmaya çalışmakla suçlanıyorlar.

Matharoo kardeşlerin kanıtlarını ünlü bir seks skandalı internet sitesinde paylaşacaklarını açıkladıkları ise iddialar arasında yer alıyor.
Forbes dergisinin 2016 milyonerleri listesinde yer alan haberde Otedala’nın servetini enerji sektörü sayesinde kazandığı ve yaklaşık 1.8 milyar civarında olduğu belirtiliyor.Özel soruşturma sonrasında kız kardeşlerin tutuklandığı belirtiliyor. Kız kardeşler, NaijaGistLive adlı internet sitesinde, Instagram ve Twitter’da çoğunlukla Afrika’nın çeşitli bölgelerinde yaşayan yaklaşık 274 kişiye siber zorbalık yaptıkları iddiasıyla suçlanıyorlar.

Olaya dair yeni gelişmeler...

Jyoti ve Kiran Matharoo  kardeşlerin ünlü milyarder Femi Otedola' dan özür diledikleri video Youtube üzerinden yayınlandı.

İşte o video;

 

Kaynak Görsel: Instagram

Yayın tarihi: 30.12.2016
62104
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.