Magazin

Nihat karizmayı fena çizdirdi

Nihat karizmayı fena çizdirdi

Survivor'da 'adanın kralı' olduğunu iddia eden Doğan, önce dokunulmazlık oyununda sonra da köpekbalıklarının olduğu süs havuzunda rezil oldu.

Güncellenme tarihi:
NİHAT DOĞAN KARİZMAYI FENA ÇİZDİRDİ (VİDEO) Önce dokunulmazlık oyununda Taner ile finale kalan Nihat Doğan, kendisine açık ara fark atan Taner'in onu uzun süre finişte beklemesiyle sinirlendi. Ödül oyununda yarışmayı en hızlı tamamlayan Nihat Doğan, yanında Tefik ve Özge Ulusoy'u da alarak kendilerini bekleyen helikopterle 'Ocean World'e gitti. Burada yunuslar ve köpek balıklarıyla aynı suya giren yarışmacılar, ilginç görüntüler oluşturdular. Adada korkusuz olduğunun altını çizen Nihat Doğan'ın köpekbalıklarının olduğu havuza girince rengi benzi soldu. Eğitmenler eşliğinde vatos ve köpekbalıklarının yanına yanaşmaya çalışan Nihat Doğan, korku dolu anlar yaşadı. Vatos'ların vücuduna değmesinden irkilen Doğan, çığlıklar atarak sudan çıkmaya çalıştı. Her seferinde Tefik'in yakalayarak tekrar havuza soktuğu Nihat, en sonunda bir yol bularak havuzun duvarına tırmanarak dışarı kaçmayı başardı. Taner'e sürpriz Dokunulmazlık oyununu Nihat'ı geçerek kazanan Taner, dokunulmazlık kolyesini Özge Ulusoy'a verdi. Gecenin sürprizi ise Acun Ilıcalı'nın Taner'in problem yaşadığı arkadaşı Meter'i adaya getirmesi oldu. Yapılan oylama sonucunda ise Derya Büyükuncu ve Tefik SMS oylamasına kalan iki isim oldu. Doğan artık tek başına Ve dün geceki konseyde, Derya Büyükuncu ile SMS oylamasına kalan Tefik elendi. Tefik'in elenmesiyle Nihat Doğan adeta yıkıldı. Doğan, en yakınındaki ismin elenmesiyle adada yalnız kaldı. (Habertürk)
Yayın tarihi: 31.05.2011
429
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.