Magazin

Nihat Doğan değil Hayrettin şoku!

Nihat Doğan değil Hayrettin şoku!

'Survivor Ünlüler ve Gönüllüler' yarışmasında Nihat Doğan'la ettiği kavga sonrası diskalifiye edilen Pascal Nouma'yı Türkiye'ye dönüşünde hayranları ve protestocu bir grup karşılamıştı. 'Nihat'a uzanan eller kırılsın' şeklinde pankart açan ve bir anda medyanın gündemine oturan protestocuların Star TV'de program hazırlayan Hayrettin'in ekibi olduğu ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN Survivor Ünlüler ve Gönüllüler" yarışmasında Nihat Doğan ile kavga eden ve güvenlik gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edilen Pascal Nouma Türkiye'ye döndü. Nouma'yı karşılayanlar arasında hayranlarının yanı sıra Nihat Doğan'ı destekleyenler de vardı. Beşiktaş taraftarları, eski futbolcularına sahip çıkarken, Nihat Doğan 'hayranları' ise tepkiliydi! 'Nihat'a uzanan eller kırılsın' pankartını açan ve şarkıcı lehine tezahüratta bulunan grubun Star TV'de yayınlanan 'Hayrettin' adlı programın ekibi olduğundan habersiz olan polis, iki grup arasında kavga çıkmaması için güvenlik önlemi aldı. Bir yanda sevgi gösterileriyle karşılaşan, diğer tarafça protesto edilen Pascal ise şaşkınlığını gizleyemedi. Pascal'ın havaalanından çıkışı sırasında yaşanan komik olaylar Star TV'de yayınlanan 'Hayrettin' adlı programda cumartesi akşamı ekrana gelecek. Acun'u bekliyoruz Bu arada, havaalanına kavga ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Pascal Nouma, Türkiye'yi ve arkadaşlarını çok özlediğini söyledi. Kavga ile ilgili olarak gereken açıklama için yapımcı Acun Ilıcalı'yı bekleyeceklerini belirten Pascal Nouma'nın menajeri Murat Doker, "Maçlarda eskiden 'Her şey sahada olup sahada bitti' diyorduk. Bu sefer de yarışmada oldu yarışmada bitti. Acunu bekliyoruz. Acun gelecek toplu bir açıklama yapılacak. Sonuçta ikisi arkadaşlardı, ağır şartlar altında yarışma gerçekleşti. Pascal bir yerde patladı bundan sonra Pascal için Survivor bitti. Oradaki yarışmacı arkadaşlar devam ediyor. Onların şansları bol olsun ama Pascal için bundan sonraki hayatında futbol okulu, köşe yazarlığı devam edecek" dedi. Nouma, gazetecilerin "Kavga ettiğin için pişman mısınız" sorusunu yanıtsız bırakırken, menajer Murat Doker, "Sözleşmemiz nedeniyle fazla konuşamıyoruz. Acun'u bekliyoruz" dedi. Pascal Nouma, Atatürk Havalimanı'ndan sinema oyuncusu Itır Esen ile birlikte ayrıldı.
Yayın tarihi: 10.05.2011
561
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.